Viagra Ürün Görseli

Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Nedir? Nasıl Kullanılır Viga 50000 Krem Kullanıcı Yorumları

Değerli müşterilerimiz için bugün ele alacağımız ürün Süper Viga 50000 hakkında geniş ve detaylı bilgiler paylaşacağız. 2009 yılından beri satışını gerçekleştirdiğimiz Viga 50000 Sprey ve Viga Krem şeklinde iki tip olarak üretilmektedir. Sprey kullanımı daha temiz ve pratik olduğu için bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Ancak spreyin kullanımının kolay olması Viga Geciktirici Kremin etkisiz veya kullanışsız olduğu anlamını taşımasın. Gelelim Viga 50000 Krem ürününe bu ürün piyasadaki en etkili geciktirici kremlerin başında gelmektedir. Alman üretimi olan Viga serileri ülkemizde de 2009 yılından beri satılmaktadır. Uzun yıllardır fiyatlarının sabit ve kullanıcısının da oturmuş olduğu bir üründür. Kullananların dönem dönem dozajlarını artırma ihtiyacı duyması diğer Viga Sprey ürünlerinin de ticari pazarda yer bulmasına sebep olmaktadır.

Viga Spreylerin diğer çeşitleri nelerdir? Bu çeşitler ile Viga 50000 Geciktirici Sprey ile diğer seriler arasındaki farklılıkları inceleyeceğiz.

 

Aslına bakarsanız Viga Sprey kelimesinden sonraki rakamlar ile belirtilen kod kısmı ürünün dozaj oranını vermektedir. Bunu sizlere biraz daha açacağız ;

Dozaj nedir?

Etkili olması için içeriğinde bulunan etken maddelerinin oranını belirlemek için kullanılan terim dozajdır.

Peki ya hangi dozajı kullanmalıyım?

Evet hangi dozajı kullanmanız gerektiğiyle ilgili kararı dilerseniz vereceğim ipuçları ile kendiniz belirleyebilir, dilerseniz de

0545 780 1 780

numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek de belirleyebilirsiniz.

Dozajlar ve etki oranları

Viga 50000 Dozajı ve etki etme mekanizması hakkında bilgi ;

Viga 50000 Sprey dozajı üretilen seriler arasındaki en düşük ve en standart dozajdır. 50000 Sprey genel olarak erken boşalma süresi 15 dk nın altında olan erkekler için üretilmektedir. Bu tariflere uyan şekilde ereksiyon süreniz varsa Viga 50000 Dozaj Sprey sizin için yeterlidir.

 

Viga 60000 Sprey dozajı ve kullanımının etkisi ;

Viga 60000 Delay Sprey dozajı ise serinin bir üst verisonudur. Erken boşalma süresi 10 dk gibi olan müşterilerimizin tercih etmesini önerdiğimiz bir üründür. Ereksiyon süreleriniz bu sürelerin altında ise 60000 serisi sizler için yeterli olacaktır.

Viga 84000 dozajı nedir?

Viga 84000 Geciktirici Spreyinin de dozajı 5 dk sürenin altında ise tercih sebebiniz olabilir. 84000 dozaj 5 dklık bir sürede boşalan erkekler için özel tasarlanmış ve kullanımınıza sunulmuştur.

Viga 100000 Geciktirici Sprey dozajı hakkında bilgi ;

Viga 100000 kullanımı boşalma süreleri 1-3 dk nın altında olan özellikle belli yaşı aşmamış genç olarak tabir edilen insanlar için tasarlanmıştır. Erken boşalmak bir rahatsızlıktır. Bu durum psikolojik veya yan ürünlerle uzatılabilir. Bu nedenle müşteri temsilcilerinden yardım almak için 0545 780 1 780 den ulaşabilirsiniz.

Gelelim serinin son dozajı Viga 150000 Sprey’e ;

Viga 150000 seriler içerisindeki dozajı en yüksek olan spreydir. Bu seri genellikle 50 yaş ve üzeri müşteriler için satın alma işlemlerinde önerilmektedir. Çeşitli kalıtsal rahatsızlıklar geçiren ve sertleşme problemi yaşayanların da Viga 150000 serisini denemelerini tavsiye etmekteyiz. Erken boşalma süreniz 1 dk nın altındaysa ve ileri yaşta yetişkin bir erkekseniz Viga 150000 tercih edebilirsiniz.

Geciktirici spreylerin ilişkiler üzerindeki etkisi? 

Türkiye’de bir çok erkek erken boşalma problemi yaşamakta. Bu erkeklerin büyük bir kısmı ise yardımcı ürünlerden habersiz. Bir çok ilişkinin bozulmasının sebeplerinin başında cinsellik gelmekte. Cinsel hayatınız yolunda gitmiyorsa bir şeylerin devam edeceği ve çeşitli problemlerin hayatınıza gireceği gözlemlenmektedir.

 

Buna bağlı olarak çiftler arasındaki gerginlik ve itim gücü artmaktadır. Oysa ki cinsel hayatınız yolunda olduğunda bu durumları hayatın içinde pek fazla görmüyoruz veya görmezden geliyoruz. Siz de yardımcı ürünler olan Viga Spreyler ile tanışmaya hazır mısınız?

Viga 50000 başta olmak üzere Viga Geciktirici Sprey kullananlar ne diyor biraz göz atalım. (Yorumlar internet üzerinden derlenmiştir, Viga kullandığını iddia edenlerin internet üzerindeki paylaşımlarından oluşmaktadır.)

Viga 50000 Geciktirici Kullanıcı Yorumları

Burhan Y* Temmuz 2009 – İstanbul

İnternette gezerken mynette reklamını gördüm merak edip sipariş ettim. Kutusu taşınabilir ve oldukça güzel eskiden yurt dışından bunun gibi ürünleri gelen arkadaşlar getirirdi. Türkiye’de de satılıyor olması oldukça güzel. Bundan sonra gecikme konusunu uzaklarda aramayacağız. www.viga50000.net internet sitesinden satın aldım. Güvenli bir yer öneririm.

Mehmet T* Eylül 2010 – İzmir

Geçen gün bir arkadaşım kullanıyordu rica ettim ver diye ben de kullandım ilişkiye girerken ben çok bekleyemedim hemen 1-2 dk sonra seks yaptım ama etkisini çok fazlasıyla hissettim. Başarılı bir ürün erken boşalanlara tavsiye ediyorum.

Rahman E* Ocak 2011 – Ankara

1 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Bazen yanma yapıyor ama o sanırım benim havyanlığımdan kaynaklanıyor. Etkisi iyi diye bazen fazla sıkıyorum. O yüzden dikkat edin çok fazla sıkarsanız baş kısmında yanma yapabiliyor. Teşekkürler Viga 50000 Sprey

İbrahim M* Nisan 2012 – Bursa

Kargo şubesinden kendim teslim almak istediğimi söyledim. Sağolsun arkadaşlar yardımcı oldular. Gizli paketlenmiş şekilde gönderildi. Mağazaya teşekkür ediyorum.

Mustafa B* Mart 2013 – Kayseri

Dış kutusu da var artık galiba son 2 seferdir aldığımda dışında karton güzel bir kutu geliyor. Saklamak daha kolay bu şekilde tebrikler iyi düşünmüşsünüz. Kreminin de çıktığını duydum doğru mu? Onu da denemek istiyorum. Nasıl sipariş verebilirim?

Ali H* Şubat 2014 – Samsun

Samsunda satış bayiniz olsa fena olmaz sürekli internetten sipariş veriyoruz 1 gün sonra geliyor valla bu konuda şikayetim var bu işe bir çare bulun arkadaşım.

Doğukan B* Ağustos 2015 – Eskişehir

Ben kullandım ama pek memnun değilim çünkü penisimin üzerinde pütür pütür deri kabarıklıkları oluştu. Aradım aldığım yerle görüştüm. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadıklarını söylediler, ne yapacağız dedim? Ürünü kullanmayı bırakın ve bir doktora görünün dediler. Doktora gittim farklı bir alerjik hastalığım varmış o yüzden oluyormuş. Şimdi bu konuyla ilgili tedavi sürecindeyim. İnşallah tedavi sürecim bittiğinde tekrar spreyi kullanmaya başlayacağım. Doktor tedaviden sonra kullanabileceğimi söyledi. Müşteri temsilcisi arkadaşlara da ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Mahir D* Mart 2016 – Tokat

Eşim ile birlikte olmadan önce kullanıyorum. Erken boşalmayı engellemeye başladı ve biz mutluyuz teşekkürler.

Havva N* Ekim 2017 – Gaziantep

4 Yıllık evliyiz bende uzun süredir isteksizlik var. Hemen her ilişkiye girdiğimizde de kuruluk yaşıyorum. Bu nedenle kayganlaştırıcı bir jel aldım. Eşim penisine sürmeme pek izin vermiyor. Kendisi geciktirici sprey kullanıyor ve hemen boşalmadığı için normalde de 20-25 dk sürüyor boşalması. Spreyi de kullandıktan sonra artık 1 saate çıktığı süreler oluyor. Acaba viga 50000 in kayganlaştırıcısı da var mı kadınlar için? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Veli H* Aralık 2018 – Adana

Senelerdir vazgeçemediğim tek aşkım viga 50000

 

Sizler için her yıldan ilginç ve bildilendirici yorumlar derledik. Buradaki yorumların soyisimleri internetten yorumlar derlenirken * yıldız koyularak kaldırılmıştır.

Viga 50000 Nasıl Kullanılır, 50000 Sprey Kullanımı, Süper Viga 50000 Krem uygulaması nasıl yapılmalıdır?

Sprey ürünler için penisin sünnet kısmına 2-3 fıs sıkmanız yeterlidir. Parmağınız yardımıyla hafif sürttürerek uygulayabilirsiniz.

Krem kullanımında bir nohut tanesi kadar kremi penisin uç kısmına sürüp el yardımıyla penis üst bölgesine yayınız.

uygulamayı yaptıktan sonra 10 dk bekleyiniz. Ürün kullanımı en kolay şekilde ve etkili şekilde bu tip uygulanmalıdır. Aksi uygulamalarda ürün etki göstermeyebilir, doğru kullanıp doğru etki için gereklidir.

Ürün ne zaman etki eder?

Uygulamadan 10-15 dk sonra ürün etki eder. Etki süresi ise sizin performansınıza ve beslenmenize göre ufak da olsa değişkenlik gösterebilir. Ancak 1-2 saat kadar kullanıcılarının etkilerini gözlemlediği kesin yorumlardır. (Bu bilgi internetten derlenmiştir)

Siz de Viga 50000 Sprey veya Viga 50000 Krem kullanıcısıysanız bizlere sayfanın alt kısmından yorum yapabilir, ürün ile ilgili bilgilerinizi müşterilerimizle paylaşabilirsiniz.

Viga 50000 fiyatı ne kadar?, 
Viga 50000 fiyatları nedir?, 
Viga 50000 nedir?, 
Viga 50000 ne işe yarar?, 
Viga 50000 kullanımı, 
Viga 50000 kullanıcı yorumu, 
Viga 50000 sipariş, 
Viga 50000 satış, 
Viga 50000 satın al, 
Viga 50000 resmi satış sitesi neresi?, 
Viga 50000 faydaları, 
Viga 50000 zararları, 
Viga 50000 etkisi, 
Viga 50000 etkileri, 
Viga 50000 kullanım klavuzu, 
Viga 50000 internetten sipariş verme,
Viga 50000 sipariş hattı, 
Viga 50000 kaç para?, 
Viga 50000 krem,
Viga 50000 sprey,
Viga 50000 geciktirici krem,
Viga 50000 delay sprey

gibi aramalardan Google üzerinden bizlere ulaştınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (15 )

 • Nurcan H*
 • Öncelikli olarak kullanım konusunda bilgi almak istiyorum. Şimdi bunu eşim için isteyecem ama spreyin tamamını mı sıkıcaz yoksa birazını mı?
 • Yıldırım E*
 • arkadaşlar viganın her serisini kullandım oldukça da memnunum, az önce de 50000 krem ve sprey ayrı ayrı sipariş ettim bakalım aynı etkiyi yaratacaklar mı?
 • Orkun A*
 • her yerde fiyatlar biraz daha düşük sizde neden bu kadar yüksek acaba? sebebi ne bunun
 • Tahsin Y*
 • merhabalar, geciktirici için daha önce krem ve mendil kullaandım ama kızarttı onlar niyeyse başak firmadan almıştım şimdi de size denk geldim ama güven problemi yaşıyorum
 • Tolga E*
 • Bu geciktirici spreyden sipariş vermek istiyorum bana yardım edermisiniz? Nasıl veriyorum sipariş?
  • medikal
  • Sitemiz üzerindeki telefon numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz, dilerseniz arama talebi bırakarak da Viga 50000 geciktirici siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 • Erman Y*
 • Krem mi alsam sprey mi bilemedim... yardımcı olsanız?
 • Refik U*
 • Stag 9000 almak istiyordum ama viga almaya karar verdim. Bilgiler için teşekkürler.
 • Uğur Z*
 • Eczanelerde bulunur mu? Eskişehir'den yazıyorum size burada hangi eczaneden alabilirim yada nasıl sipariş verebilirim? Yardımcı olurmusunuzz?
  • medikal
  • Viga50000.net resmi satış sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.
 • Nilgün K*
 • Eşim için krem alıyorum genelde ama bende de his kaybı yaşanıyor hemen illişkiye girdiğimizde. E malum böyle durumlarda beklemek zor oluyor. Sprey daha mı kısa sürede etki ediyor diye düşünüyorum yazınızı okuduktan sonra? Acaba hangisi daha iyi?
  • medikal
  • İkisi için de 10 dk bekledikten sonra ıslak mendil yardımıyla penis temizlenirse sizde etki göstermez. Bir de böyle deneyin lütfen...
   • Ercan Ç*
   • Ben böyle kullanıyorum partnerim hiç etkilenmiyor. Söyledikleri gibi kullanın kesinlikle etkisini görürsünüz
 • Gizli Müşteri
 • Siteniz üzerinden isim vermeden sipariş verebilir miyiz?
  • medikal
  • İsim vermeden sipariş veremiyorsunuz ancak müşteri bilgileri kesinlikle gizli tutulmaktadır. 2009 yılından bu yana hiç bir müşterimizi bu konuda mağdur etmedik. Güvenle ve gizlilikle sipariş verebilirsiniz efendim...