Viagra Ürün Görseli

Nely8 Long Time Geciktirici Krem Gerçek Yorumlar, Nasıl sipariş verilir, Kullanımı ve İçeriği Hakkında

abreg.org/nely8 açıklama ;

Nely8 Long Time Geciktirici Krem Sipariş Nasıl Verilir?

Nely8 Long Time geciktirici krem, profesyonellerin tercih ettiği, geciktirici etkili bir kremdir. Erkekler için özel olarak üretilmiş, erken boşalma sorunu yaşayanların boşalma problemlerini hızlıca ortadan kaldıran etkili bir üründür.

Erken boşalma problemi erkekler için büyük bir kabus olabilmektedir. Genel olarak 5 dakika ve üzerindeki boşalma süreleri ideal kabul edilmektedir. Ancak 5 dakikanın altındaki boşalma süreleri erken boşalma olarak nitelendirilir ve bu da erkeklerin hiç hoşuna gitmeyecek bir durumdur. Özellikle partnerlerini yeteri kadar tatmin edemeyecek olan erkekler, bu durumu kolay kolay kabullenmek istemezler. Bir kere boşaldıktan sonra da ikinci boşalmaya da yeterli cinsel gücü bulamayabilirler. Bu durumda da partnerleri ile kaliteli bir birliktelik yaşayamazlar. Partnerlerinin tatmin olamamasının yanı sıra erkekler bu durumu hiç kabullenmek istemezler. Çünkü cinsel açıdan kusursuz olmak isterler. Kendilerine cinsel olarak hiçbir sorunu yakıştıramazlar. Bunun için de geciktirici krem başta olmak üzere birçok yöntem denerler. Ancak en etkili, en hızlı ve en uygun maliyetli çözümü Nely8 Krem sunmaktadır.

Nely8 Long Time Geciktirici Krem Ne işe Yarar?

Geciktirici kremler, kullanıldıkları andan itibaren bir süre sonra penise etki ederek boşalmayı geciktirir. Bu sayede erkenden boşalan ve partnerine karşı mahcup duruma düşen erkeklerin en büyük yardımcısıdır. Erkekler için özel olarak üretilmiş cinsel içerikli bir üründür. Bu ürünün aslında bayanlara da etkisi çoktur. Yani ilişki süresinin uzaması, bayanlar için daha kaliteli bir ilişki deneyimi sunacağından, bayanlar kullanmasa dahi onları da yakından ilgilendiren bir ürün olarak görülebilir. İlişki süresi ne kadar kısa olursa, bir bayan için o ilişki o kadar kalitesiz olur. Çünkü bayanlar erkeklere nazaran daha uzun sürelerde orgazm yaşarlar. Hatta çok kısa süren ilişkilerde hiç orgazm yaşayamayanlar dahi olabilmektedirler. Bu durum da eşleri boşanma aşamasına kadar götürebilir. Sevgilileri de ayrılma noktasına kadar sürükleyebilir.  Nely8 Long Time Geciktirici krem, bütün bu sorunları ortadan hızlıca kaldırır. Kalitesiyle profesyonellerin dahi tercihi olmuş bir üründür.

Ürün sizlere 20’li paketler halinde gönderilmektedir. Bir kutuda 20 adet poşet bulunmaktadır. Her poşet tek kullanımlık krem ihtiva eder. Bu kremi kullanmak için poşeti yırtıp kremi penise sürmeniz ve daha sonrasında penisinizi suyla yıkayıp güzelce durulamanız gerekir.

Nely8 Long Time Kremin Yararları Nelerdir?

Nely8 Long Time geciktirici krem, adından da anlaşıldığı gibi boşalmayı geciktirerek etki etmektedir. Bu sayede de daha kaliteli bir ilişki için gereken süreyi sağlamaktadır. Bu kremi kullandıktan sonra boşalma süresinin 4-5 kar arttığı gözlenmektedir. Bu süreler kişiden kişiye, bünyeden bünyeye farklılık gösterebilmektedir. Ürünü kullandıktan sonra boşalma süreleri 5 ile 15 dakika arasında artış gösterir. Bu da kaliteli bir cinsel ilişki için yeterli bir süredir. 5 dakikanın altında olan boşalma süreleri uzmanlar tarafından erken boşalma olarak tarif edilir. 1 dakikanın altındaki süreler ise ileri derecede erken boşalma sorunu olarak karşımıza çıkar. Bazı kişiler ilişki esnasında 1 dakikadan daha az sürelerde boşalarak bu sorunu yaşarlar. Hatta bazı kişiler ilişkiye bile başlamadan boşalma sorunu yaşayabilmektedirler. İleri derecede boşalma problemi yaşayanlar için ürünü tekrarlı kullanmakta fayda vardır. Nely8 Geciktirici kremin faydalarını maddeler halinde yazacak olursak;

 • Erken boşalma sorununa sunduğu hızlı, ekonomik ve doğal çözümle bu sorunu yaşayan erkeklerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir,
 • Yaklaşık olarak 1 saat kadar etkisi devam etmektedir. Bu süre içerisinde erkekler boşalsalar dahi, ürünün etkisi devam etmektedir.
 • İlişki sürelerindeki artış nedeniyle daha kaliteli cinsel birliktelikler yaşayacak ve partnerinizi tatmin edebileceksiniz,
 • Uygun fiyatlı olarak bu sorunu ortadan kaldıran bir üründür,
 • Küçük poşetler halinde satıldığından her yere yanınızda götürebilmekte ve her zaman elinizin altında bulundurabileceksiniz,
 • Yan etkileri bulunmadığından güvenle kullanabileceksiniz,
 • Penisin tahriş olmasını önler. Cildi besler, partnerinize zarar vermez,
 • Ereksiyona yardımcı olur. Ereksiyon süresini uzatır.

Ürün, seks filmlerinde izlediğimiz profesyonellerin de tercihidir. Uzun sürelerde çekilen seks filmlerindeki oyuncuların kullandığı ürün, 1 saate yakın sürelerde ilişkiye giren oyuncuların boşalmalarını uzun süreler geciktirerek etkisinin ne kadar güçlü olduğunu göstermektedir.

Nely8 Long Time Krem Zararları Var mıdır?

Nely8 Long Time geciktirici krem, sürekli olarak kalite kontrol denetimlerine tabi tutulmaktadır. Laboratuvarlarda yapılan denetimlerde ürünün bilindik herhangi bir yan etkisine rastlanılmamıştır. Tamamen doğal bir şekilde geciktirici etki yaparak güvenle kullanılmaktadır. Laboratuvar denetimlerinin yanı sıra Nely8 kullanıcı yorumları da açıkça ortaya koymaktadır ki, ürünün yan etkisi yoktur. Kullananların birçoğu üründen son derece memnun olmuşlardır. Bu yorumlar ürünü yeni satın almak isteyen müşteriler için oldukça önemlidir. Çünkü insanlar, özellikle cinsel sağlık ürünlerinde sipariş verecekleri ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak etmektedirler. Bu nedenle de yapılan yorumları takip ederler.

Nely8 Long Time Krem Nasıl Kullanılır?

Bu krem, ilişkiden yaklaşık 20 – 30 dakika kadar önce penise sürülerek kullanılır. Penisin özellikle baş kısmına daha yoğun sürülerek kullanılır. 1 paket kremin büyük bir kısmını penisin baş kısmına, geri kalan kısmını da gövde kısmına sürerek ürünü kullanmalısınız. Sürdükten sonra kremi elinizle iyice yediriniz. Yaklaşık 20 dakika kadar bekledikten sonra penisinizi yıkayıp kurulayarak ilişkiye hazır hale gelebilirsiniz. Ürünü, kullanma kılavuzunda yazan kullanma talimatlarına uygun bir şekilde kullanmanızda fayda vardır. Bu sayede en iyi verimi alabilirsiniz. Üründen yeteri kadar verim alamadığını söyleyen kişilerin yaptığı en büyük hatalardan birisi, ürünü sürdükten hemen sonra, etki etmesini beklemeden ilişkiye girmektir. Bu hatayı yapanların büyük bir çoğunluğu üründen yeterli verimi alamadıklarını dile getirmektedirler.

Nely8 Long Time İçeriği Nedir?

Nely8 geciktirici krem, tamamen doğal bileşenlerden oluşur. Özellikle içeriğindeki E vitamini sayesinde penisin tahriş olmasını önler, aynı zamanda da partnerinizin cinsel organının da tahriş olmasının önüne geçer. Tamamen güvenle kullanılabilen bir üründür.

Nely8 Long Time Geciktirici Yorumları

Nely8 Long Time geciktirici krem yorumları okuyacak olursanız; birçok kişinin bu üründen büyük oranda memnun kaldığını göreceksiniz. Çünkü ürün profesyonellerin kullandığı kaliteli bir geciktirici kremdir. İnsanlar bu tür ürünleri satın almadan önce muhakkak kullanıcı yorumlarına göz gezdirmek isterler. Nely8 krem yorumları:

Ferit A.

İçindeki ufak poşetlerden yanımda taşıyorum. Her zaman lazım olabiliyor. En sevdiğim ürün. Yanımdan ayırmıyorum.

Gökhan T.

Geciktirici sprey kullanıyordum. Bu ürün daha uzun etki ediyor. Kremi tavsiye ederim. Kremlerden de Nely8 long time en çok etki gösteren ürün olarak kullandım.

Eser G.

2-3 dakika gibi bir sürede hemen boşalıyorum. Daha ilişkiye ısınamadan boşalınca bir sonraki boşalmaya da ne hevesim kalıyor ne gücüm. Bu ürünü tavsiye ettiler. Kullanmamı önerir misiniz?

Ürünü kullananların çoğu, üründen yeterli verimi aldıklarını dile getirmektedirler. Nely8 long time kullanıcı yorumları satın almak isteyen kişilere yol göstermektedir. Siz de satın aldıktan sonra yorumunuzu yazarsanız, satın almak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Ürünü Nely8 Türkiye resmi satış sitesi olan sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz havale ile ödeme, dilerseniz kredi kartı ile online ödeme, dilerseniz de kapıda ödeme seçeneğiyle Nely8 krem sipariş edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (0 )